Słupy prefabrykowane

Słupy prefabrykowane

Słupy prefabrykowane są podstawowymi elementami pionowymi ustrojów nośnych, których zadaniem jest przekazywanie obciążeń pionowych oraz poziomych częstokroć pełniąc podstawową funkcję stabilizującą konstrukcję.

Prefabrykacja elementów słupowych jest jedną z najbardziej charakterystycznych i naturalnych procesów definiujących najmocniejsze zalety tej technologii (eliminacja kosztownych procesów formowania pionowych elementów konstrukcji). Stosuje się je w budynkach mieszkalnych, usługowych, obiektach użyteczności publicznej, stadionach, a w szczególności obiektach o kontrukcji halowej. Ich prefabrykacja pozwala na szybszą realizację inwestycji umożliwiając montaż kolejnych elementów konstrukcyjnych natychmiast lub 1 dzień po ich montażu. Słupy mogą być montowane w stopach kielichowych, w stopach posiadających pręty startowe lub za pomocą specjalnego połączenia skręcanego. Oferujemy również projektowanie produkcję i montaż elementów słupowych zintegrowanych ze stopami – tzw stoposłupów.

Zalety:

ARP Budownictwo to firma specjalizująca się w produkcji prefabrykowanych elementów betonowych oraz Generalnym Wykonawstwie Inwestycji kubaturowych. Nasze produkty i usługi to gwarancja jakości, trwałości oraz bezpieczeństwa. Oferujemy konkurencyjne ceny i elastyczność w dostosowaniu naszych produktów do potrzeb klientów. Jeśli szukasz firmy, na której możesz polegać, skontaktuj się z nami i zapoznaj się z pełną ofertą naszych usług

Gwarancja jakości oraz konkurencyjne ceny