Balkony prefabrykowane

Płyty balkonowe

Płyty balkonowe są nieodłącznymi elementami nowoczesnych obiektów mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej. Ich prefabrykacja umożliwia szybkość realizacji oraz dokładność wykonania, eliminując przy tym potrzebę przeprowadzania skomplikowanych robót na wysokościach w stosunku do realizacji tego elementu jako monolitycznego. Powstałe w ten sposób elementy cechują się wysoką trwałością na zmienne warunki atmosferyczne. Mogą zostać również wyposażone w urządzenia odwadniające oraz mocowania pod zewnętrzne balustrady oraz instalacje oświetleniową. Przy połączeniu ich z konstrukcją budynku za pomocą systemowych łączników termoizolacyjnych, niweluje się także powstawanie mostków termicznych.

Warto podkreślić również fakt, iż prefabrykacja zapewnia możliwość dostosowania elementów do indywidualnych potrzeb i wymogów projektów.

Zalety:

ARP Budownictwo to firma specjalizująca się w produkcji prefabrykowanych elementów betonowych oraz Generalnym Wykonawstwie Inwestycji kubaturowych. Nasze produkty i usługi to gwarancja jakości, trwałości oraz bezpieczeństwa. Oferujemy konkurencyjne ceny i elastyczność w dostosowaniu naszych produktów do potrzeb klientów. Jeśli szukasz firmy, na której możesz polegać, skontaktuj się z nami i zapoznaj się z pełną ofertą naszych usług

Gwarancja jakości oraz konkurencyjne ceny