o firmie

ARP Budownictwo Sp. z o.o. to spółka zależna od Operator ARP Sp. z o.o., należąca do grupy Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., której głównymi filarami działalności jest produkcja wysokiej jakości elementów prefabrykowanych z betonu oraz generalne wykonawstwo inwestycji.

PROJEKTUJEMY

PRODUKUJEMY

DOSTARCZAMY

REALIZUJEMY

W nowoczesnym Zakładzie Prefabrykacji Betonowej w Suchedniowie projektujemy w środowisku BIM/CAD i wykorzystujemy zaawansowane technologicznie narzędzia wspomagające procesy produkcyjne. Wyprodukowane elementy są poddawane rygorystycznej kontroli jakości, która gwarantuje najwyższą jakość produktów.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

Zapewniamy kompleksową realizację inwestycji budowlanych w formule generalnego wykonawstwa (EPC — Engineering, Procurement, Construction) z wykorzystaniem technologii prefabrykacji lub tradycyjnej.

W podejściu standardowym realizujemy inwestycje:

Oferujemy współpracę w zakresie realizacji:

W odpowiedzi na wyzwania rynku oferujemy również:

Gwarantujemy indywidualne, elastyczne podejście do klienta, jego potrzeb i oczekiwań, a także wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

W kreowaniu celów strategicznych i programów działań kierujemy się Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu (CSR), co daje mam poczucie synchronizacji społecznej i środowiskowej. Pragniemy, aby nasza działalność odbiła się pozytywnie na społeczeństwie, środowisku oraz stanowiła znaczącą wartość dodaną dla przyszłych pokoleń.

Nasza Planeta nie jest nam obojętna, dlatego budujemy zrównoważone i trwałe konstrukcje.

POSTAW NA ARP BUDOWNICTWO

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i do zapoznania się z naszymi produktami i usługami na stronie internetowej ARP Budownictwo. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji, aby udzielić wszelkich informacji i pomóc w wyborze najlepszych rozwiązań.